Reference

Máte možnost sdělit své zkušenosti se mnou ostatním. Dávám zde prostor pozitivním i kritickým příspěvkům, dovolím si je případně pouze komentovat. Buďte prosím věcní a pravdiví, aby další zájemci o mé služby lépe věděli, co nabízím a jak pracuji. Děkuji za všechny příspěvky.

7 Responses to Reference

 1. admin napsal:

  zdroj znamylekar.cz: „Paní doktorku Volfovou můžu jedině doporučit. Je pozorná, milá, naslouchá člověku a svými dotazy se vždycky dostane ke kořeni problému. A najednou je mi všechno tak jasné a nechápu, že jsem na to nepřišla dřív. Mám pocit, že dělám rychlé pokroky. Vždycky se na to popovídání s ní těším.“ (leden 2010)

 2. admin napsal:

  zdroj znamylekar.cz: „Jsem velmi ráda, že jsem paní doktorku vyhledala, moc mi pomohla s pohledem na moje problematické pití a s tím spojené deprese. Cítím, že jsem se odrazila ode dna díky ní.“ (červenec 2010)

 3. Zuzana Mistríková napsal:

  Pani Volfová bola pre mňa silne pozitívna skúsenosť. V Čechách aj na Slovensku je naozaj málo kvalitných terapeutov, no ona medzi nich rozhodne patrí. Dostala som od nej veľa prijatia vážne rozumeli sme si, dodnes cítim k nej doveru. Zuzana

 4. Petra napsal:

  Paní doktorka je velmi příjemná, svou práci bere velmi poctivě, je důvěryhodná a empatická. Určitě doporučuji.

 5. admin napsal:

  zdroj znamylekar.cz: Maximální spokojenost. Paní Pavla si mě vyslechla ptala se na to co bylo podstatné a pomohla pochopit problém. Velmi dobře se s ní povídá a můžu ji jedině doporučit. Nikola (10.4.2013)

 6. Jarka napsal:

  Paní doktorku Volfovou nemůžu než vřele doporučit. Má mnohaletou praxi a bohaté životní zkušenosti.:)

 7. admin napsal:

  zdroj znamylekar.cz: Paní Volfovou jsem navštěvovala v průběhu uplynulých 3 let. (nejdříve častěji, potom nepravidelně)
  Vyhledala jsem její pomoc, protože jsem se cítila vyčerpaně a vyhořele na rodičovské dovolené. Později po mém nástupu do práce jsem řešila jak sladit práci a osobní život se dvěma malými dětmi.
  Paní psycholožka působí příjemným a ukidňujícím dojmem a je velmi empatická.
  Vyslechne problém, rozebere ho s vámi, dokáže vás nasměrovat k jeho řešení, a vy od ní odcházíte s pocitem, že vše je na dobré cestě.
  Hodně mi pomohla i řešit situace s dětmi, u kterých jsem si nebyla jistá, jak se mám chovat.
  Na šálek čaje u ní jsem se vždy těšila, a určitě ji mohu doporučit! Míša 17.1.2017

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *